BAGEP 2015 ÖDÜLLERİ

Şenol Mutlu - Boğaziçi Üniversitesi - Elektronik

Şenol Mutlu – Boğaziçi University – Electronics

Ebru Kaya - Boğaziçi Üniversitesi - İlköğretim Bölümü

Ebru Kaya – Boğaziçi University – Primary Education

Tahsin Çağrı Şişman - Türk Hava Kurumu Üniversitesi - Fizik

Tahsin Çağrı Şişman – Türk Hava Kurumu University – Physics

Tülün Ergin - TÜBİTAK - Astrofizik

Tülün Ergin – TÜBİTAK – Astrophysics

Yamaç Pehlivan - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi - Fizik

Yamaç Pehlivan – Mimar Sinan Güzel Sanatlar University – Physics

Emine Şule Yazıcı - Koç Üniversitesi - Matematik

Emine Şule Yazıcı – Koç University – Mathematics

Süleyman Ulusoy - Zirve Üniversitesi - Matematik

Süleyman Ulusoy – Zirve University – Mathematics

Hande Toffoli - ODTÜ - Fizik

Hande Toffoli – METU – Physics

Nurcan Tunçbağ - ODTÜ - Biyoloji

Nurcan Tunçbağ – METU – Biology

Haluk Külah - ODTÜ - Elektronik

Haluk Külah – METU – Electronics

Hüsnü Emrah Ünalan - ODTU - Metalurji ve Malzeme Muhendisligi

Hüsnü Emrah Ünalan – METU – Metalurgy and Nanotechnology

Recep Zan - Niğde Üniversitesi - Fizik

Recep Zan – Niğde University -Physics

Uğur Bozkaya - Atatürk Üniversitesi - Teorik Kimya, Fizikokimya

Uğur Bozkaya – Atatürk University – Physiochemistry

Serkan Küçükşenel - ODTÜ - Ekonomi

Serkan Küçükşenel – METU – Economics

Süleyman Serdar Kozat - Bilkent Üniversitesi - Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Süleyman Serdar Kozat – Bilkent University – Electrical and Electronics Engineering

Özgür Kütük - Başkent Üniversitesi - Tıbbi Genetik

Özgür Kütük – Başkent University – Medical Genetics

Özge Kemahlıoğlu - Sabancı Üniversitesi - Siyaset Bilimi

Özge Kemahlıoğlu – Sabancı University – Political Science

Hande Sözer - ODTÜ (K.K.T.C.) - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Hande Sözer – METU (Northern Cyprus) – Political Science

Rana Özbal - Koç Üniversitesi - Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü

Rana Özbal – Koç University – Archeology and Art History

Özge Zihnioğlu - İstanbul Kültür Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Özge Zihnioğlu – İstanbul Kültür University – International Relations

Volkan Patoğlu - Sabancı Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

Volkan Patoğlu – Sabancı University – Mechatronics Engineering

Esra Erdem - Sabancı Üniversitesi - Bilgisayar Bilimleri

Esra Erdem – Sabancı University – Computer Science

Berna Zengin Arslan - Özyeğin Üniversitesi - Sosyal Bilimler Fakültesi

Berna Zengin Arslan – Özyeğin University – Social Sciences

Emin Karagözoğlu - Bilkent Üniversitesi - İktisat

Emin Karagözoğlu – Bilkent University – Economics

Murat Güray Kırdar - Boğaziçi Üniversitesi - Ekonomi

Murat Güray Kırdar – Boğaziçi University – Economics

Başak Zeynep Baysal - İstanbul Üniversitesi - Hukuk

Başak Zeynep Baysal – İstanbul University – Law

Tilbe Göksun - Koç Üniversitesi - Psikoloji

Tilbe Göksun – Koç University – Psychology

Fatih Kocabaş - Yeditepe Üniversitesi - Genetik ve Biyomühendislik

Fatih Kocabaş – Yeditepe University – Genetics and Bioengineering

Özlem Yalçın - Koç Üniversitesi - Fizyoloji

Özlem Yalçın – Koç University – Physiology

Pınar Yılgör Huri - Ankara Üniversitesi - Biyomedikal Mühendisliği

Pınar Yılgör Huri – Ankara University – Biomedical Engineering

Alper Uzun - Koç Üniversitesi - Kimya ve Biyoloji Mühendisliği

Alper Uzun – Koç University – Chemical and Biological Engineering

Şule Erten Ela - Ege Üniversitesi - Enerji Bilim Dalı

Şule Erten Ela – Ege University – Materials Chemistry

Ali Kemal Okyay - Bilkent Üniversitesi - Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Ali Kemal Okyay – Bilkent University – Electrical and Electronics Engineering

Can Küçük - Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi - Sistem Biyotıbbı /><p class=Can Küçük – Dokuz Eylül University – Molecular Biology

Rezan Demir Çakan - Gebze Teknik Üniversitesi - Kimya Mühendisliği

Rezan Demir Çakan – Gebze Teknik University -Chemical Engineering

Fatih Şen - Dumlupınar Üniversitesi - Biyokimya

Fatih Şen – Dumlupınar University – Biochemistry

Mehmet Z. Baykara - Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Mehmet Z. Baykara – Bilkent University – Mechanical Engineering

İlker Temizer - Bilkent Üniversitesi - Makine Mühendisliği

İlker Temizer – Bilkent University – Mechanical Engineering

Pınar Duygulu Şahin - Bilkent Üniversitesi - Bilgisayar

Pınar Duygulu Şahin – Bilkent University – Computer Engineering

Müjdat Zeybel - Koç Üniversitesi - İç Hastalıkları

Müjdat Zeybel – Koç University – Internal Medicine

Yavuz Dede - Gazi Üniversitesi - Fizikokimya

Yavuz Dede – Gazi University – Physiochemistry

Gabor Rudolf - Koç Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Gabor Rudolf – Koç University – Industrial Engineering