BAGEP 2014 Winners

BAGEP 2014 ÖDÜLLERİ

Eda Sonbaş - Adıyaman Üniversitesi - Astronomi

Eda Sonbaş – Adıyaman University – Astronomy

Öznur Taştan - Bilkent Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği

Öznur Taştan – Bilkent University – Computer Engineering

Tolga Can - ODTÜ - Bilgisayar Mühendisliği

Tolga Can – METU – Computer Engineering

Mehmet Somel - ODTÜ - Biyoloji

Mehmet Somel – METU – Biology

Özgür Şahin - Bilkent Üniversitesi - Biyoloji

Özgür Şahin – Bilkent University – Biology

Özgür Kocatürk - Boğaziçi Üniversitesi - Biyoloji

Özgür Kocatürk – Boğaziçi University – Biology

Serdar Durdağı - Bahçeşehir Üniversitesi - Biyoloji

Serdar Durdağı – Bahçeşehir University – Biology

Erkan Şahinkaya - Medeniyet Üniversitesi - Çevre Bilimi

Erkan Şahinkaya – Medeniyet University – Bioengineering

Sinan Gezici - Bilkent Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Sinan Gezici – Bilkent University – Electrical and Electronics Engineering

Sinem Çöleri Ergen - Koç Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Sinem Çöleri Ergen – Koç University – Electrical – Electronics Engineering

Özgür Barış Akan - Koç Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Özgür Barış Akan – Koç University – Electrical – Electronics Engineering

Uğur Cem Hasar - Gaziantep Üniversitesi - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Uğur Cem Hasar – Gaziantep University – Electrics – Electronics Engineering

Elif Uysal Bıyıkoğlu - ODTÜ - Elektrik – Elektronik Mühendisliği

Elif Uysal Bıyıkoğlu – METU – Electrics – Electronics Engineering

Burcu Balçık - Özyeğin Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Burcu Balçık – Özyeğin University – Industrial Engineering

Nilay Noyan Bülbül - Sabancı Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği

Nilay Noyan Bülbül – Sabancı University – Industrial Engineering

Evren Özarslan - Boğaziçi Üniversitesi - Fizik

Evren Özarslan – Boğaziçi University – Physics

Evren Mutlugün - Abdullah Gül Üniversitesi - Fizik

Evren Mutlugün – Abdullah Gül University – Physics

Sarper Özharar - Bahçeşehir Üniversitesi - Fizik

Sarper Özharar – Bahçeşehir University – Physics

Bülend Ortaç - Bilkent Üniversitesi - Fizik

Bülend Ortaç – Bilkent University – Physics

İsmail Turan - ODTÜ - Fizik

İsmail Turan – METU – Physics

Mehmet Zahmakiran - Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Kimya

Mehmet Zahmakiran – Yüzüncü Yıl University – Chemistry

Gökhan Demirel - Gazi Üniversitesi - Kimya

Gökhan Demirel – Gazi University – Chemistry

Barış Kışkan - İTÜ - Kimya

Barış Kışkan – İstanbul Technical University – Chemistry

Seda Keskin Avcı - Koç Üniversitesi - Kimya

Seda Keskin Avcı – Koç University – Chemistry

Ali Koşar - Sabancı Üniversitesi - Makine Mühendisliği

Ali Koşar – Sabancı University – Mechanical Engineering

Gözde İnce - Sabancı Üniversitesi - Malzeme Bilimleri

Gözde İnce – Sabancı University – Materials Science

Hakan Usta - Abdullah Gül Üniversitesi - Malzeme Bilimleri

Hakan Usta – Abdullah Gül University – Materials Science

Haldun Sevinçli - İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü - Malzeme Bilimleri

Haldun Sevinçli – İzmir Institute of Technology – Materials Science

İbrahim Burç Mısırlıoğlu - Sabancı Üniversitesi - Malzeme Bilimleri

İbrahim Burç Mısırlıoğlu – Sabancı University – Materials Science

Zübeyir Çınkır - Zirve Üniversitesi - Matematik

Zübeyir Çınkır – Zirve University – Mathematics

Emre Mengi - Koç Üniversitesi - Matematik

Emre Mengi – Koç University – Mathematics

Tuğba Tanyeri Erdemir - ODTÜ - Sosyal Bilimler - Arkeoloji

Tuğba Tanyeri Erdemir – METU – Archeology

Eren İnci - Sabancı Üniversitesi - Sosyal Bilimler - Ekonomi

Eren İnci – Sabancı University – Economy

Işın Güler Aran - Sabancı Üniversitesi - Sosyal Bilimler - İşletme

Işın Güler Aran – Sabancı University – Management

Alper Kaliber - İstanbul Bilgi Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Alper Kaliber – İstanbul Bilgi University – Political Science

İoannis Grigoriadis - Bilkent Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

İoannis Grigoriadis – Bilkent University – Political Science

Cengiz Erişen - TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Cengiz Erişen – TOBB Economy & Technology University – Political Science

Özlem Altan Olcay - Koç Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Özlem Altan Olcay – Koç Univerasity – Political Science

Senem Aydın Düzgit - İstanbul Bilgi Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Siyaset Bilimi

Senem Aydın Düzgit – İstanbul Bilgi University -Political Science

Aslı Niyazioğlu - Koç Üniversitesi - Sosyal Bilimler – Tarih

Aslı Niyazioğlu – Koç University – History

İlke Sipahioğlu - Acıbadem Üniversitesi - Tıp

İlke Sipahioğlu – Acıbadem University – Medicine

Kemal Kösemehmetoğlu - Hacettepe Üniversitesi - Tıp

Kemal Kösemehmetoğlu – Hacettepe University – Medicine

Tuğba Bağcı Önder - Koç Üniversitesi - Tıp

Tuğba Bağcı Önder – Koç University – Medicine